Proost op de nieuwe woningen aan de Jan Arntzstraat in Kekerdom

Afgelopen dinsdag kwamen de nieuwe bewoners, buren en samenwerkingspartners bij elkaar om te proosten op de 14 nieuwe woningen aan de Jan Arntzstraat. Hier was jarenlang ’t Haonehart, waar ruim 12 jaar jong en oud samenkwamen voor allerlei activiteiten.
Onze directeur-bestuurder Kees van Kampen vertelde over het lange traject dat aan de nieuwbouw voorafging. Ook stond hij stil bij de betrokkenheid van de gemeenschap. Zo hebben buurtbewoners de nieuwe huurders al welkom geheten en maakten de kinderen van Basisschool Sint Laurentius een tekening voor de nieuwe bewoners.
Ook wethouder Alex ten Westeneind van de Gemeente Berg en Dal gaf aan blij te zijn met deze toevoeging van woningen binnen de gemeente. Hij wenste de nieuwe bewoners een fijn thuis toe in deze hechte gemeenschap.
Ter gelegenheid van deze oplevering overhandigde Ferry Verstappen namens Van der Heijden bouw en ontwikkeling een mooi cadeau. Een professionele fotoreportage van de woningen afgedrukt op aluminium.
De nieuwe woningen bestaan uit 8 boven- en benedenwoningen en 6 levensloopbestendige woningen. Ze zijn duurzaam gebouwd met houtskeletbouw en hergebruikte dakpannen. De houten gevelbekleding past mooi bij de omgeving.
De opleverborrel vond plaats bij Basisschool Sint Laurentius. De kinderen genoten voorafgaand aan het officiële gedeelte van friet en een ijsje.
We bedanken de school, de buurt en alle andere betrokkenen voor de fijne samenwerking. We wensen alle nieuwe bewoners veel woonplezier aan de Jan Arntzstraat!


