Aan de Jan Arntzstraat in Kekerdom gaat Oosterpoort woningen bouwen. Vanuit de markt is er een grote vraag naar nieuwe woningen. Om die reden willen we op deze locatie nu woningen laten ontwikkelen.

We gaan 14 woningen te bouwen. Hiervan zijn 6 woningen grondgebonden en levensloopgeschikt. De andere 8 woningen zijn boven- en benedenwoningen.

De woningen

Er komen 6 levensloopbestendige woningen met op de begane grond een slaapkamer en badkamer. Op de eerste verdieping is een extra slaapkamer en bergruimte. De woning is geschikt om langer zelfstandig te (blijven) wonen. De 4 benedenwoningen worden ook levensloopgeschikt en hebben 2 slaapkamers. De 4 bovenwoningen hebben 2 verdiepingen met ook 2 slaapkamers. Ideaal voor starters op de woningmarkt.

Planning

We zijn in 2025 gestart met de bouw. Begin 2026 heeft de bouw het hoogste punt bereikt. In de loop van dit jaar starten we aan de afwerking en de binneninrichting. Vanaf april/mei beginnen we met de inrichting van het terrein. We verwachten de woningen in september 2026 op te leveren. De woningen hebben al op Entree gestaan. U kunt zich niet meer aanmelden.

Vitaal Kekerdom

Deze bouwlocatie naast de school is de laatste jaren in bruikleen gegeven aan Vitaal Kekerdom. Hier is in de loop van de tijd een veel gebruikte groene ontmoetingsplek ('t Haonehart) ontstaan. De speelweide heeft daarmee een maatschappelijke waarde en hier willen we niet aan voorbij gaan.

Nieuwsbrief

De woningen hebben al op Entree gestaan. U kunt zich niet meer aanmelden voor de nieuwsbrief.

Bekijk hier alle nieuwsbrieven: